FWMD0-S0510300-019
Download page
After clicking download, select "Save as PDF" in the printer options.
Micro-D connector, One-way plug cable, Male, 51Circuits, L=300mm 0.2mm² (J29A-51TJL)
Product Number:
FWMD0-S0510300-019
Number of Positions
51Circuits
Cable Length(mm)
L=300mm
Electrical
Current(Max)
5A
Voltage(Max)
500V